YÖREX Fuarın’da Seydişehir Belediyesi standı ilgi gördü.
YÖREX Fuarın’da Seydişehir Belediyesi standı ilgi gördü.


Seydişehir Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odasının birlikte hazırlayarak birlikte katılımını gerçekleştirdikleri Yöresel ürünler Fuarında (Yöreks) Seydişehir standı büyük ilgi gördü.


Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’te,  coğrafi tescilli Seydişehir Leblebisi ve aynı zamanda çileği fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.


Seydişehir Belediyesi ve Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde kurulan Seydişehir standında sergilenen ürünler ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.


 Seydişehir’in tanıtımı için her platformada yer aldıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal” Seydişehir’in yöresel ürünlerinin, kültürel değerlerinin ve doğal güzelliklerinin farklı illerde düzenlenen fuarlar aracılığıyla tanıtıyoruz.  Seydişehir’imizin yöresel ve kültürel değerleri ile doğal güzelliklerinin tanıtılmasının yanı sıra ilçemizin sahip olduğu termal kültürüne tanıtarak ilçemize katma değer sağlıyoruz”dedi.
Seydişehir’in tanıtımı konusunda daha geniş kitlelere tanıtmak için çaba gösterdiklerini dile getiren Başkan Tutal, farklı çalışmalar ve projelerle ilçe tanıtımına devam ettiklerini kaydetti.

DİĞER HABERLER
PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

TOKİ Seydişehir Pınarbaşı Mahallesinde bulunan 24 konutu ihaleyle satışa çıkarıyor. Satışı yapılacak olan konutların ihalesi, 7 Aralık 2023 günü Saat: 10.30’da yapılacağı belirtildi. Çevre Şehircili...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ” Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.Bilgilerin öğrenilmesi, geli...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL'DAN  RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

BAŞKAN TUTAL'DAN RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, rüzgar ve fırtınadan zarar gören üreticiyi ziyaret etti. Seydişehir’de önceki gün akşam saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden rüzgar ve fırtına dolayıs...

DEVAMINI OKU