PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL SEYDİŞEHİR'DE OKURLARIYLA BULUŞTU
PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL SEYDİŞEHİR'DE OKURLARIYLA BULUŞTU

Seydişehir 4 .cü kitap günleri kapsamında Seydişehir’e gelen Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil “II. Abdülhamid Han’dan Günümüze Filistin ve Kudüs Meselesi” konulu bir konferans verdi.

Millet Bahçesinde 7 gün devam edecek Kitap günleri kapsamında yazarların katıldığı konferanslarda yazarlar Seydişehirlilerle buluşmaya devam ediyor.

Yazar Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, gerçekleştirmiş olduğu konferansın akabinde okurlarıyla imza günü etkinliğinde buluştu.

Kitap Günlerinin yoğun katılımla devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ilçemizde ilkokul ve ortaokullarında eğitim gören öğrencilerimizi bu yıl 4.'sünü düzenlediğimiz kitap günlerinde misafir etmeye devam ediyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz kitap günlerimizde kitaplara dokunuyor, bu ortamı teneffüs ediyor. Bizler tüm çocuklarımızın kitap sahibi olması için misafir ettiğimiz öğrencilerimize kitap hediye çeki veriyoruz. Bunun yanında birbirinden değerli yazarlarımız konferansları ve imza etkinliğiyle hemşehrilerimizle buluşuyor. 7 gün boyunca devam edecek kitap günlerimize tüm Seydişehirli hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ahmet Şimşirgil’in Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği konferansa Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve vatandaşlar katıldı.

Program sonunda Belediye Başkanı  Mehmet Tutal , Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil’e günün anısına bir tablo hediye etti. Şimşirgil konferans sonrasında kitap imzaladı.

DİĞER HABERLER
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

Seydişehir Belediyesine ait Alaylar 2 Mahallesi lojmanlar girişinde bulunan yüzme havuzu vatandaşların kullanımına açıldı. Haftanın her günü hizmet veren havuzda hijyen ve güvenlik konularına da büyü...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu,  Muharrem ayı dolayısı ile Değirmenci Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Muharrem ayının başlaması nedeni ile Seydişehir Belediyesi tarafınd...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1. Ayak Müsabakaları Seydişehir’de yapılacak. Türkiye Muaythai Federasyonu ve Seydişehir Belediyesi işbirliğiyle 20 Temmuz Cumartesi günü Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1...

DEVAMINI OKU