PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL SEYDİŞEHİR'DE OKURLARIYLA BULUŞTU
PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL SEYDİŞEHİR'DE OKURLARIYLA BULUŞTU

Seydişehir 4 .cü kitap günleri kapsamında Seydişehir’e gelen Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil “II. Abdülhamid Han’dan Günümüze Filistin ve Kudüs Meselesi” konulu bir konferans verdi.

Millet Bahçesinde 7 gün devam edecek Kitap günleri kapsamında yazarların katıldığı konferanslarda yazarlar Seydişehirlilerle buluşmaya devam ediyor.

Yazar Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, gerçekleştirmiş olduğu konferansın akabinde okurlarıyla imza günü etkinliğinde buluştu.

Kitap Günlerinin yoğun katılımla devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ilçemizde ilkokul ve ortaokullarında eğitim gören öğrencilerimizi bu yıl 4.'sünü düzenlediğimiz kitap günlerinde misafir etmeye devam ediyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz kitap günlerimizde kitaplara dokunuyor, bu ortamı teneffüs ediyor. Bizler tüm çocuklarımızın kitap sahibi olması için misafir ettiğimiz öğrencilerimize kitap hediye çeki veriyoruz. Bunun yanında birbirinden değerli yazarlarımız konferansları ve imza etkinliğiyle hemşehrilerimizle buluşuyor. 7 gün boyunca devam edecek kitap günlerimize tüm Seydişehirli hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ahmet Şimşirgil’in Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği konferansa Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve vatandaşlar katıldı.

Program sonunda Belediye Başkanı  Mehmet Tutal , Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil’e günün anısına bir tablo hediye etti. Şimşirgil konferans sonrasında kitap imzaladı.

DİĞER HABERLER
PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

TOKİ Seydişehir Pınarbaşı Mahallesinde bulunan 24 konutu ihaleyle satışa çıkarıyor. Satışı yapılacak olan konutların ihalesi, 7 Aralık 2023 günü Saat: 10.30’da yapılacağı belirtildi. Çevre Şehircili...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ” Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.Bilgilerin öğrenilmesi, geli...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL'DAN  RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

BAŞKAN TUTAL'DAN RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, rüzgar ve fırtınadan zarar gören üreticiyi ziyaret etti. Seydişehir’de önceki gün akşam saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden rüzgar ve fırtına dolayıs...

DEVAMINI OKU