MUAY THAİ SPORCULARINDAN ALTIN MADALYA
MUAY THAİ SPORCULARINDAN ALTIN MADALYA

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai sporcuları Ankara’da yapılan Türkiye Şampiyonasında büyük başarı kazandı.

14- 15 Mart tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen  “Çocuklar Gençler ve U23 Ümitler Türkiye Şampiyonası” müsabakalarında başarı elde eden sporcuları Belediye Başkanı Mehmet Tutal, makamında kabul etti.

Muay Thai şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olarak derece elde eden Seydişehir Belediye Spor Kulübü sporcuları Belediye Başkanı Mehmet Tutal tarafından ödüllendirildi.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü, Ankara’daki Türkiye Şampiyonasında; Muay Thai sporcularından Gürkan Uğur Yıldız 60 kg. Gençler Türkiye şampiyonu Altın, Elif Can 46 Kg. Altın Bayanlar Şampiyonu, Fatmanur Göker 57 Kg Gümüş Genç Bayanlar Türkiye 2.’si, Sude Koyuncuoğlu 45 Kg. Genç Bayanlar Türkiye 3.cüsü Bronz madalya alarak ilçemizin gururu oldular.

Birlikte hareket etmeyle sonuç ve başarının elde edileceğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Seydişehir’li öğrencilerimiz ve sporcularımız Konya’yı temsil etme noktasında büyük bir sorumluluk taşıyor. Muay Thai Şampiyonamızda Seydişehir’den 4 sporcumuz Konya’yı temsilen maçalara katılıyor ve Türkiye Şampiyonu çıkartarak Konya’yı ve ilçemizi Türkiye Şampiyonasında temsil ediyor. Ben Sporcularımıza, antrenörlerine  başarılarından dolayı teşekkür ediyorum. Çok gurur verici bir durum. Kendilerine Avrupa Şampiyonalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Antrenör Serkan Yıldız ise, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a kendilerine vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Seydişehir Belediyesi Muay Thai spor kulübü sporcuları Gürkan Uğur Yıldız ve Elif Can 21-28 Mart tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Muay Thai Avrupa Şampiyonasında Seydişehir’i temsil edecek.

 

 

DİĞER HABERLER
SEYDİŞEHİR’DE UĞUR IŞILAK RÜZGARI ESTİ

SEYDİŞEHİR’DE UĞUR IŞILAK RÜZGARI ESTİ

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye Yüzyılı isimli konserde Uğur Işılak rüzgarı esti. İlk olarak Seydişehir yerel sanatçılarından Abdullah Buğdaycı ve Morton Müzik gurubuyla başlayan....

DEVAMINI OKU
BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL MAÇLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL MAÇLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvası, 6 takımın katılımıyla başladı Seydişehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Başkanlık Kupası Voleybol karşılaş...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’İN EN PRESTİJLİ PROJESİNDE ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

SEYDİŞEHİR’İN EN PRESTİJLİ PROJESİNDE ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Soğuk Hava Deposu, Meyve-Sebze Kurutma, Tohum Eleme ve Kurutma Tesisi ile 11 adet ticari dükkanların inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Hafi...

DEVAMINI OKU