MEDAŞ’IN SEYDİŞEHİR YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ
MEDAŞ’IN SEYDİŞEHİR YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Seydişehir MEDAŞ İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Demirci, Başkan Tutal’a Medaş’ın Seydişehir’de 2023  devam eden yatırımları – faaliyetler ve çalışmaları  hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Başkan Tutal, Seydişehir'deki çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren MEDAŞ’ın  elektrik nakil hatlarında yaşanan sıkıntının giderilmesi başta olmak üzere aydınlatma, alt yapı, trafo merkezleri gibi çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

İlçeye bağlı mahallelerin tümünde kış dönemi öncesinde elektrik nakil hatlarında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına çalışmaların devam ettiğini kaydeden Başkan Tutal,”  MEDAŞ çalışmalarında Kızılcalar, Aktaş, Yenicami, Ulukapı, Alaylar 1, Bahçelievler, Değirmenci, Aşağıkaraören Bademli Yaylası, Karabulak, Muradiye, Kozlu, Oğlakçı, Taşağıl, Kuran, Kumluca, Gökçehüyük, Kızılca, Madenli Ortakaraören Mahallelerimizde trafo binası, yeraltı kablo kanalı, aydınlatma tesisi, ağ şebeke tesisi çalışmaları yapmış bazı bölgelerde çalışmalar devam etmektedir” dedi.

Başkan Tutal,” bakım kapsamında Ortakaraören (Namza, Sayalı, Zobuçimen yaylaları), Gölyüzü, Çatmakaya Yaylası, Bostandere, Saraycık, Ufacık, Hacıseyitali Mahallerinde 600 adet ağ direk, 15 km ağ şebeke tesisi yapmıştır. Ayrıca küçük tesisler kapsamında Seydişehir’in tüm mahallelerinde yeni yapılan enerji ihtiyacı olan abonelerine 900 adet direk ve şebeke tesisi yapılmıştır.

Seydişehir’de mahallelerimizin yaşadığı sorunların çözüme kavuşması ve taleplerimizin yerine getirilmesi noktasında MEDAŞ Genel Müdürlüğümüz ve Seydişehir MEDAŞ ile işbirliği içerisinde çalışmalarımızı yürüttük. Çalışmaların ilçemize yapılması konusunda gerekli duyarlılığı gösteren ve yardımcı olan MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş’a, Seydişehir MEDAŞ İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci ve MEDAŞ Seydişehir işletmesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER
PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

TOKİ Seydişehir Pınarbaşı Mahallesinde bulunan 24 konutu ihaleyle satışa çıkarıyor. Satışı yapılacak olan konutların ihalesi, 7 Aralık 2023 günü Saat: 10.30’da yapılacağı belirtildi. Çevre Şehircili...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ” Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.Bilgilerin öğrenilmesi, geli...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL'DAN  RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

BAŞKAN TUTAL'DAN RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, rüzgar ve fırtınadan zarar gören üreticiyi ziyaret etti. Seydişehir’de önceki gün akşam saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden rüzgar ve fırtına dolayıs...

DEVAMINI OKU