BAŞKAN TUTAL’A ÖĞRENCİLERDEN MEKTUP VAR
BAŞKAN TUTAL’A ÖĞRENCİLERDEN MEKTUP VAR

Seydişehir Merkez İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri Müdür Yardımcıları Şuayip Gök ve öğretmenleri Meliha Mehtap Kılınç ile Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Seydişehir’e ve okullarına yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür eden Merkez İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri Başkan Tutal’a istek ve taleplerinin yer aldığı mektuplarını iletti.

Öğrencilerin kendisine yapmış olduğu ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, mektupları okuduğunu ve duygulandığını kaydetti.

Başkan Tutal, “Pek çok öğrencimiz bize mektupla duygularını, hislerini açmış. Her mektubu tek tek okudum. Bütün öğrencilerimiz bu mektuplara yazdıklarıyla aslında ne kadar büyük bir yüreğe sahip olduklarını göstermişler. Her birine gönülden teşekkür ediyorum. Belediye olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada eğitim ve öğretimin her daim destekçisi olmaya devam edeceğiz. Öğrencilerin yazmış oldukları mektuplarda hayalleri, samimiyeti içtenliğini yanında çevre temizliği, sosyal etkinlikler, kültür ve sanat etkinlikleri, sokak hayvanlarının barınmasına ilişkin önerileri yer alıyor.

Her birinin mektuplarında çok önemli ayrıntılar var. Taleplerini onların gözünden bakarak gerçekleştirmeye çalışacağız.  Minik öğrencilerimize ve öğretmenlerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Başkan Tutal, ziyaret sonunda mink öğrencilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek hediye verdi.

DİĞER HABERLER
TIBBİ ATIKLARLA TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI SERGİSİ AÇILDI

TIBBİ ATIKLARLA TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI SERGİSİ AÇILDI

Seydişehir Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi işbirliğiyle düzenlenen Tıbbi Atıklarla Teknoloji Bağımlılığı farkındalık sergisi açıldı. Bahaddin Paslı Kültür ve S...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL MEHMETÇİKLERLE YEMEKTE BULUŞTU

BAŞKAN TUTAL MEHMETÇİKLERLE YEMEKTE BULUŞTU

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Haziran ayı celbinde vatani görevleri yapacak asker adayları ile birlikte yemek yedi. Adile Baysal Kültür Evinde düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Mehmet Tu...

DEVAMINI OKU
KÜLTÜR ELÇİLERİNDEN SEYDİŞEHİR KENT MÜZESİNE ZİYARET

KÜLTÜR ELÇİLERİNDEN SEYDİŞEHİR KENT MÜZESİNE ZİYARET

Seydişehir Kaymakamlığı, Seydişehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl imzalanan Kültür Elçileri Değerler Eğitimi projesi kapsamında öğrenciler, Adile Baysal Kent Müze...

DEVAMINI OKU