BAŞKAN TUTAL : "GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ DAHA DA GÜÇLENİYOR"
BAŞKAN TUTAL : "GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ DAHA DA GÜÇLENİYOR"

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 7’den 70’e herkesle iletişim halinde olduklarını belirterek Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlik ve beraberlik örneği gösterdiklerini söyledi.

Dünyanın dört bir yanında yaşayan Seydişehirlilerle gönül birlikteliklerinin olduğunu, herkesle muhabbetlerinin her geçen gün daha da arttığını belirten Başkan Tutal, “Seydişehir demek, temeli gönül birliğine dayanan büyük bir aile demektir. Her bir hemşehrimizle gönül birlikteliğimizi daha da pekiştirmek için çalışmalarımıza davam ediyoruz.  

Bir yandan da hemşehrilerimizin taleplerini, istek ve önerilerini dinleyip projelerimizi hayata geçirmek için çalışırken diğer yandan toplumun her kesimine hizmet edecek, hayatını kolaylaştıracak, istihdam sağlayacak çalışmalarımıza devam ediyor.

Şehirlerin yalnızca yollardan ve binalardan ibaret olmadığını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Eskiden belediyecilik hizmeti denildiğinde, kaldırım, kanalizasyon, çöp toplama gibi hizmetler aklımıza gelirdi. Şimdi belediyecilik hizmetleri değişti, çerçeve değişti, her konuda büyük bir dönüşüm yaşandı.

2014 yılından bu yana eğitim, çevre ve doğa, kültür ve turizm, gençlik ve spor, sosyal yatırımlar ve faaliyetler, ulaşım, dönüşüm ve yenileme alanlarında şehrimize önemli yatırımları kazandırdık.  Ancak en önemlisi bu yatırımları kazandırırken en büyük kazancımız, birlikte hareket edip her kesimi kucaklayan çalışmalar olmasıdır.

Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra ilçemize, ülkemize değer katan, kültür üreten, marka bir ilçe haline getiren birçok çalışmayı hayata geçirdik. Kültür, sanat, sosyal, gençlik, spor, istihdam gibi belediyeciliğin her alanında çalışmalarımıza devam edeceğiz. Belirlediğimiz ve yapmayı planladığımız hedefleri hemşehrilerimizin bizlere duyduğu güvenden aldığımız azim ve gayretle hep birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

DİĞER HABERLER
PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

PINARBAŞINDA BULUNAN 24 TOKİ KONUTU SATIŞA ÇIKARILDI

TOKİ Seydişehir Pınarbaşı Mahallesinde bulunan 24 konutu ihaleyle satışa çıkarıyor. Satışı yapılacak olan konutların ihalesi, 7 Aralık 2023 günü Saat: 10.30’da yapılacağı belirtildi. Çevre Şehircili...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ”

BAŞKAN TUTAL” TOPLUMU İNŞA EDEN MİMARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ” Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.Bilgilerin öğrenilmesi, geli...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL'DAN  RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

BAŞKAN TUTAL'DAN RÜZGARDAN SERASI ZARAR GÖREN ÜRETİCİYE DESTEK

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, rüzgar ve fırtınadan zarar gören üreticiyi ziyaret etti. Seydişehir’de önceki gün akşam saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden rüzgar ve fırtına dolayıs...

DEVAMINI OKU