NALÇACILILAR SEYDİŞEHİR GRUBUNDAN BAŞKAN TUTAL’A PLAKET

1 1Seydişehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan adayı  Mehmet Tutal , AK Parti İlçe Başkanı ve MHP İlçe Başkanı ile birlikte seçim startını verdi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül ile birlikte ilk ziyaretini İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan'a gerçekleştirken kurum içerisinde çalışan personeli ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Buradaki ziyaretlerin ardından Belediye Başkanı Mehmet Tutal , AK Parti İlçe Başkanı ve yönetimi , Kadın Kolları Başkanı ve MHP İlçe Başkanı ve yönetimi ile birlikte kapalı pazar yerine geçerek pazar alanında tezgah açan esnaflar ve alış veriş yapan vatandaşlarla buluştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Seydişehir Belediye Başkanı olarak görev tevdi edildiği andan itibaren zaman kaybetmeden çalışmalarına başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Seydişehir'e yakışır yeni projelerimizi ve çalışmalarımızı  inşallah hep birlikte gerçekleştirmek için yeni bir çalışmanın içerisine girdik.31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde hemşehrilerimizden  destek bekliyoruz. Bu süreçte ilçemizin her köşesini karış karış gezerek sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.İlçemizi Cumhur İttifakı ve Gönül Belediyeciliği ile buluşturmak için tüm inancımız ile çalışıyoruz. Gönül köprülerini kurmaya geliyoruz" dedi.

MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül; Bugün itibari ile bize düşen görev Cumhur İttifakını en iyi şekilde desteklemektir. Sağ olsun başkanımın ilk işi bizleri ziyaret etmek oldu. Bizde hep birlikte.Allahın izni ile bundan böyle hep birlikte meydanlarda olacağız" dedi.

 AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ise ;"Cumhur ittifakı ile Seydişehir'de çalışmalarımıza başladık. Allah birliğimizi ve beraberliğimi bozmasın. Gece gündüz demeden çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Seydişehir’de çok güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum" dedi.

Pazar ziyaretini gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve beraberindekiler pazaralış verişine çıkan vatandaşlara bez çanta dağıtarak sohbet etti.

{gallery}

Son Düzenlenme Cuma, 25 Ocak 2019 08:32

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top