BAŞKAN TUTAL, BEREKET YAĞIYOR

BAŞKAN TUTAL BEREKET YAĞIYOR 1Seydişehir Belediyesi Fen İşleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri   kent merkezi ve  ilçeye bağlı kırsal  mahallelerde yoğun kar yağışı nedeniyle yolları ulaşıma açık tutabilmek için yoğun bir mesai harcıyor.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal; merkez ve kırsal mahalleler dahil olmak üzere tüm yerleşim merkezlerinde Belediye ekiplerinin sahada karla mücadele çalışmasını kesintisiz yürüttüğünü belirtti.
Kar yağışının bereketi beraberinde getirdiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; İlçemizde  öğle saatlerinde aniden başlayan kar yağışı nedeniyle ekiplerimiz kar temizleme çalışmalarına hız verdi.Belediye olarak kış şartlarına karşı hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Tüm birimlerimizi koordineli çalışma programı içine aldık. Olumsuz hava şartlarına karşın ekiplerimiz dönüşümlü olarak gece-gündüz mesai gözetmeksizin çalışacak" dedi.

Başkan Tutal, oluşabilecek don ve buzlanmaya karşı sürücüleri daha dikkatli araç kullanmaları konusunda uyardı.

Sürücülerin yola çıkmadan önce gerekli tedbirleri alması gerektiğine dikkat çeken Başkan Tutal ;“kar yağışı merkez dahil, kırsal mahallelerde etkisini gösterdi.Emniyet ve jandarma birimlerimiz denetimlerini artıracak. Vatandaşlarımız da bu olumsuz şartlarda kış lastiği ve zincir olmadan yola çıkmasınlar" şeklinde konuştu.

Son Düzenlenme Pazartesi, 06 Ocak 2020 16:06

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top