MİLLİ VE YERLİ ARACIMIZ BİZİM GURURUMUZDUR

Başkan TutalSeydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu tarafından yapılan Türkiye'nin yarım asırlık hayalinin gerçekleştiğini kaydetti.

Başkan Tutal, Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 adet TOGG  aracın siparişini verdiklerini belirtti.

 Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu tarafından yapılan yerli ve milli araçlar milletimize ve  ülkemize hayırlı uğurlu olsun diyen Başkan Tutal; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 aracın  siparişini vermek üzere gerekli yazışmaları gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Başkan Tutal," Ülke olarak, tüm hakları ülkemize ait olan, milli teknolojilerle üretilen yerli otomobilimizin hayata geçişine şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Son teknoloji ile donatılmış, doğuştan elektrikli otomobilin seri üretime geçmesiyle bir dünya markası haline geleceğine inancımız tamdır. Dünya ekonomisinde söz sahibi olmak, var olmak için bizler de yerli ve milli otomobilimizi tercih edeceğiz. Bu otomobilden kazanılan her kuruş Türkiye’nin kazancı olacaktır. Biz de belediye olarak bütçemizin ve imkanlarımızın elverdiği ölçüde milli ve yerli üretimi desteklemeyi  hedefliyoruz” dedi.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top