ÇOCUKLAR ŞENLİĞİMİZ BAŞLIYOR

ÇOCUKLAR ŞENLİĞİMİZ BAŞLIYOR

2019 -2020 yarıyıl tatili nedeniyle Belediye Başkanı Mehmet Tutal,öğrenciler için  hem eğlenip hem de bilgileneceği ‘Çocuk Festivali'nin bu yıl ikincisini  düzenliyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, havaların  soğuk olması nedeniyle yarıyıl tatilinde evde sıkılan çocuklara yönelik çocuk festivali düzenlediklerini belirtti. 

Amaçlarının çocukları eğlendirmek, eğlenirken öğrenmelerini ve boş vakitlerini verimli geçirmeleri  sağlamak olduğunu belirten Başkan Tutal "Çocukların mutluluğuna katkı sağlayacak projeler hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz.  Çocuklarımızın yüzü gülerse, annelerimiz mutlu olur. Annelerimiz mutlu olursa  evlerimizde huzur ve mutluluk olur. Festivalimizde oyunlar, aktiviteler, atölyeler ve  ikramlarımız olacak. 31 Ocak Cuma günü Saat 10:00'da başlayacak olan etkinlik 2 Şubat'a kadar devam edecek. Tüm çocukları anne babaları ile birlikte festivalimize bekliyoruz" dedi.

Atatürk Spor Salonunda, 31 Ocak Cuma günü Saat 10.00 da başlayacak olan etkinlik 1-2  Şubat tarihlerinde 10.00-16.00 saatleri arasında devam edecek.

31Ocak  2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek festivalde çocuklar, özel olarak hazırlanmış atölyelerde hem eğlenip hem de bilgi sahibi olacak.