BAŞKAN TUTAL, VOLEYBOLCULARI KUTLADI

16195120 749687328518512 2977505048391822580 nBelediye Başkanı Mehmet Tutal, Voleybol 1.  liginde mücadele eden  Düzce Spor ve Bursa Tofaş voleybol takımlarını yenerek galibiyet elde eden Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Voleybolcularını tebrik etti.

Başkan Tutal, voleybol liginde mücadele ettiği Düzce Spor ve Bursa Tofaş Voleybol takımını kendi sahasında yenerek galibiyet elde eden Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü oyuncuları  ile birlikte oldu.

1 .Ligde mücadele eden Seydişehir Belediyesi Voleybol takımı  kendi sahasında  yaptığı dokuz maçtan ,sekizini galibiyetle sonuçlandırarak   ligde sekizinci  sırada yer aldı.  

Seydişehir'de alınan galibiyetler sonrası kulüp yönetimini , teknik ekibi ve oyuncuları kutlayan Başkan Tutal;"Biz her işimizde ekibimizle ve halkımızla başarıya ulaşıyoruz.Seydişehir Belediyesi Voleybol takımı   aldığı bu galibiyet iyi bir ekip olduğunu ve başarılı bir takım olduklarını gösterdi. Bizler her alanda olduğu gibi sporda da ilçemizin hak ettiği noktalara gelebilmesi için elimizden gelen desteği veriyoruz.  Ben takımımızın sezonu iyi sıralarda  bitireceği inancını taşıyorum. Voleybol takımımızı yanlız bırakmayan taraftarlarımıza ,sporcularımıza ve teknik heyetimize teşekkür ediyorum" dedi. 

Son Düzenlenme Pazartesi, 23 Ocak 2017 12:13

Yorum eklemek için giriş yapın