JUDO'DA TÜRKİYE 4.CÜSÜ SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ'NDEN

790218-21 Ocak 2018 tarihleri arasında Mersin'de yapılan Ümitler Türkiye Judo Şampiyonasında Seydişehir Belediye Spor Kulübü sporcularımızdan Ümit Harmancı Türkiye 4.cüsü oldu.

28 Ocak 12 Şubat tarihleri arasında Türkiye Judo Federasyonunun düzenlemiş olduğu Samsunda yapılan milli takım kampına katılan sporcumuz çalışmalarına büyük bir özveriyle devam ediyor. 

Sporcumuz Ümit Harmancı;" 26 Şubat 2018 Tarihinde yapılacak olan European Cup turnuvasında madalya alarak ülkemize dönmek istiyorum. İnşallah bu zorlu maratonda ki en büyük hedefim olimpiyat madalyasını ülkeme getirmek ve Türk bayrağını dalgalandırıp İstiklal marşımızı okutmak benim en büyük gururum olacak " dedi.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü sporcularından milli takıma sporcu göndermenin gurur verici olduğunu kaydeden Antrenörler Celalettin Doğan, Ali Çetin;"Sporcumuzu Milli Takıma göndermek gurur verici, önümüzdeki Avrupa,Dünya şampiyonaları için daha gayretli ve sistemli çalışmalar yapacağız.Asıl hedefimiz olimpiyatlar olup olimpiyat yolunda sporcularımızı yetiştirmeye devam etmek.  Bizlere bu imkanı sağlayan sporcularımız ve bizlerin her zaman yanında olan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen  Belediye Başkanımız Mehmet Tutal'a sonsuz teşekkür ederiz.Ayrıca sporcularımız ve biz Afrin'de mücadele eden kahraman Türk Askerlerimize buradan dualarımızı gönderiyoruz.Allah yar ve yardımcıları olsun"şeklinde konuştu. 

Yorum eklemek için giriş yapın