×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/842

Futbol Başkanlık Kupası

BAŞKANLIK KUPASI 2017 FUTBOL TUYRNUVASI

GRUP

MAÇ NO

1 TAKIM

2 TAKIM

TARİH

SAAT

SONUÇ

A

1

Can Bobinaj

Cumhuriyet Futbol Kulübü

10,04,2017  P.TESİ

17:15

4-1

A

2

Cezaevi Spor

Sağlık Spor

10,04,2017  P.TESİ

18:15

6-1

B

3

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Adliye Spor

11.04.2017 SALI

17:15

5-0

B

4

Gevrekli Muhtarlığı

Ortakaraören Spor

11.04.2017 SALI

18:15

5-1

C

5

Kral Unlu Mamülleri

Toros Kartalları

12.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

 7-1

C

6

Türk Spor

Çetiner Spor

12.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-4 

D

7

Günaydın Tesisleri

Seylift Asansör

13.04.2017 PERŞEMBE

17:15

 5-1

D

8

Boyalı Spor

Gülpınar Otogar

13.04.2017 PERŞEMBE

18:15

 0-1

E

9

Seydişehir Ajans  Gücü

Kral Ekmek

14.04.2017 CUMA

17:15

 0-2

E

10

Tahtakale Spor

Koç Kardeşler

14.04.2017 CUMA

18:15

 3-1

F

11

Bizim Mobilya

Çadder Spor

15.04.2017 CUMARTESİ

17:15

2-1 

F

12

Bostandere Spor

Şaban Ayten Mühendislik

15.04.2017 CUMARTESİ

18:15

0-0 

A

13

Kuran Spor

Sağlık Spor

17.04.2017  P.TESİ

17:15

9-0 

A

14

Can Bobinaj

Cezaevi Spor

17.04.2017  P.TESİ

18:15

 5-0

B

15

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Gevrekli Muhtarlığı

18.04.2017 SALI

17:15

B

16

Adliye Spor

Ortakaraören Spor

18.04.2017 SALI

18:15

0-5 

C

17

Kral Unlu Mamülleri

Türk Spor

19.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

2-0

C

18

Toros Kartalları

Çetiner Spor

19.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-6

D

19

Günaydın Tesisleri

Boyalı Spor

20.04.2017 PERŞEMBE

17:15

 1-1

D

20

Seylift Asansör

Gülpınar Otogar

20.04.2017 PERŞEMBE

18:15

0-3

E

21

Seydişehir Ajans  Gücü

Tahtakale Spor

21.04.2017 CUMA

17:15

 1-1

E

22

Kral Ekmek

Koç Kardeşler

21.04.2017 CUMA

18:15

3-0 

F

23

Bizim Mobilya

Bostandere Spor

22.04.2017 CUMARTESİ

17:15

1-2

F

24

Çadder Spor

Şaban Ayten Mühendislik

22.04.2017 CUMARTESİ

18:15

5-0 

A

25

Cumhuriyet Futbol Kulübü

Cezaevi Spor

24.04.2017 P.TESİ

17:15

3-3

A

26

Kuran Spor

Can Bobinaj

24.04.2017 P.TESİ

18:15

1-1 

B

27

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Ortakaraören Spor

25.04.2017 SALI

17:15

2-2 

B

28

Adliye Spor

Gevrekli Muhtarlığı

25.04.2017 SALI

18:15

4-1 

C

29

Kral Unlu Mamülleri

Çetiner Spor

26.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

 1-3

C

30

Toros Kartalları

Türk Spor

26.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

3-0 

D

31

Günaydın Tesisleri

Gülpınar Otogar

27.04.2017 PERŞEMBE

17:15

1-0 

D

32

Seylift Asansör

Boyalı Spor

27.04.2017 PERŞEMBE

18:15

 2-2

E

33

Seydişehir Ajans  Gücü

Koç Kardeşler

28.04.2017 CUMA

17:15

 2-4

E

34

Kral Ekmek

Tahtakale Spor

28.04.2017 CUMA

18:15

 0-0

F

35

Bizim Mobilya

Şaban Ayten Mühendislik

29.04.2017 CUMARTESİ

17:15

 1-2

F

36

Çadder Spor

Bostandere Spor

29.04.2017 CUMARTESİ

18:15

 3-0

A

37

Sağlık Spor

Can Bobinaj

1.05.2017 P.TESİ

17:15

1-5 

A

38

Cumhuriyet Futbol Kulübü

Kuran Spor

1.05.2017 P.TESİ

18:15

0-2 

A

39

Cezaevi Spor

Kuran Spor

3.05.2017 ÇARŞAMBA

17:15

1-9 

A

40

Sağlık Spor

Cumhuriyet Futbol Kulübü

3.05.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-0 

 

ELEMELER

Çadder Spor

Ortakaraören Spor

08.05.2017

1 - 6

Çetiner Spor

Günaydın Tesisleri

08.05.2017

2 - 5

Kuran Spor

Tahtakale Spor

09.05.2017

3 - 1

Şaban Ayten Mühendislik

Kral Ekmek

09.05.2017

0 - 6

ÇEYREK FİNAL

Kral Unlu Mamülleri

Derman Rehabilitasyon Kesecik

10.05.2017

0 - 8

Gülpınar Otogar

Can Bobinaj

10.05.2017

3 – 1

Günaydın Tesisleri

Ortakaraören Spor

13.05.2017

17:00

Kuran Spor

Kral Ekmek

13.05.2017

18:00

YARI FİNAL

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Gülpınar Otogar

FİNAL

 

 

Son Düzenlenme Perşembe, 11 May 2017 10:28

Yorum eklemek için giriş yapın

Bu kategoriden diğerleri:

Resim Galerisi

{gallery}842{/gallery}