BAŞKANLIK KUPASI 2017 FUTBOL TUYRNUVASI

GRUP

MAÇ NO

1 TAKIM

2 TAKIM

TARİH

SAAT

SONUÇ

A

1

Can Bobinaj

Cumhuriyet Futbol Kulübü

10,04,2017  P.TESİ

17:15

4-1

A

2

Cezaevi Spor

Sağlık Spor

10,04,2017  P.TESİ

18:15

6-1

B

3

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Adliye Spor

11.04.2017 SALI

17:15

5-0

B

4

Gevrekli Muhtarlığı

Ortakaraören Spor

11.04.2017 SALI

18:15

5-1

C

5

Kral Unlu Mamülleri

Toros Kartalları

12.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

 7-1

C

6

Türk Spor

Çetiner Spor

12.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-4 

D

7

Günaydın Tesisleri

Seylift Asansör

13.04.2017 PERŞEMBE

17:15

 5-1

D

8

Boyalı Spor

Gülpınar Otogar

13.04.2017 PERŞEMBE

18:15

 0-1

E

9

Seydişehir Ajans  Gücü

Kral Ekmek

14.04.2017 CUMA

17:15

 0-2

E

10

Tahtakale Spor

Koç Kardeşler

14.04.2017 CUMA

18:15

 3-1

F

11

Bizim Mobilya

Çadder Spor

15.04.2017 CUMARTESİ

17:15

2-1 

F

12

Bostandere Spor

Şaban Ayten Mühendislik

15.04.2017 CUMARTESİ

18:15

0-0 

A

13

Kuran Spor

Sağlık Spor

17.04.2017  P.TESİ

17:15

9-0 

A

14

Can Bobinaj

Cezaevi Spor

17.04.2017  P.TESİ

18:15

 5-0

B

15

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Gevrekli Muhtarlığı

18.04.2017 SALI

17:15

B

16

Adliye Spor

Ortakaraören Spor

18.04.2017 SALI

18:15

0-5 

C

17

Kral Unlu Mamülleri

Türk Spor

19.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

2-0

C

18

Toros Kartalları

Çetiner Spor

19.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-6

D

19

Günaydın Tesisleri

Boyalı Spor

20.04.2017 PERŞEMBE

17:15

 1-1

D

20

Seylift Asansör

Gülpınar Otogar

20.04.2017 PERŞEMBE

18:15

0-3

E

21

Seydişehir Ajans  Gücü

Tahtakale Spor

21.04.2017 CUMA

17:15

 1-1

E

22

Kral Ekmek

Koç Kardeşler

21.04.2017 CUMA

18:15

3-0 

F

23

Bizim Mobilya

Bostandere Spor

22.04.2017 CUMARTESİ

17:15

1-2

F

24

Çadder Spor

Şaban Ayten Mühendislik

22.04.2017 CUMARTESİ

18:15

5-0 

A

25

Cumhuriyet Futbol Kulübü

Cezaevi Spor

24.04.2017 P.TESİ

17:15

3-3

A

26

Kuran Spor

Can Bobinaj

24.04.2017 P.TESİ

18:15

1-1 

B

27

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Ortakaraören Spor

25.04.2017 SALI

17:15

2-2 

B

28

Adliye Spor

Gevrekli Muhtarlığı

25.04.2017 SALI

18:15

4-1 

C

29

Kral Unlu Mamülleri

Çetiner Spor

26.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

 1-3

C

30

Toros Kartalları

Türk Spor

26.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

3-0 

D

31

Günaydın Tesisleri

Gülpınar Otogar

27.04.2017 PERŞEMBE

17:15

1-0 

D

32

Seylift Asansör

Boyalı Spor

27.04.2017 PERŞEMBE

18:15

 2-2

E

33

Seydişehir Ajans  Gücü

Koç Kardeşler

28.04.2017 CUMA

17:15

 2-4

E

34

Kral Ekmek

Tahtakale Spor

28.04.2017 CUMA

18:15

 0-0

F

35

Bizim Mobilya

Şaban Ayten Mühendislik

29.04.2017 CUMARTESİ

17:15

 1-2

F

36

Çadder Spor

Bostandere Spor

29.04.2017 CUMARTESİ

18:15

 3-0

A

37

Sağlık Spor

Can Bobinaj

1.05.2017 P.TESİ

17:15

1-5 

A

38

Cumhuriyet Futbol Kulübü

Kuran Spor

1.05.2017 P.TESİ

18:15

0-2 

A

39

Cezaevi Spor

Kuran Spor

3.05.2017 ÇARŞAMBA

17:15

1-9 

A

40

Sağlık Spor

Cumhuriyet Futbol Kulübü

3.05.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-0 

 

ELEMELER

Çadder Spor

Ortakaraören Spor

08.05.2017

1 - 6

Çetiner Spor

Günaydın Tesisleri

08.05.2017

2 - 5

Kuran Spor

Tahtakale Spor

09.05.2017

3 - 1

Şaban Ayten Mühendislik

Kral Ekmek

09.05.2017

0 - 6

ÇEYREK FİNAL

Kral Unlu Mamülleri

Derman Rehabilitasyon Kesecik

10.05.2017

0 - 8

Gülpınar Otogar

Can Bobinaj

10.05.2017

3 – 1

Günaydın Tesisleri

Ortakaraören Spor

13.05.2017

17:00

Kuran Spor

Kral Ekmek

13.05.2017

18:00

YARI FİNAL

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Gülpınar Otogar

FİNAL

 

 

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ  2017
BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ / Güncelleme 18.04.2017
                                       
A GRUBU         B GRUBU                          
1- Jandarma Gücü         1-Kredi Yurtlar Kurumu                        
2- Kral Ekmek         2-Kürkçü Otomativ                          
3- Akçalar Kasabası         3-Tepecik                          
4- Sebeltaş         4-Sağlık Meslek Lisesi                        
5- Çağrı Petrol Ortakaraviran                                  

No

TARİH

SAAT

            GRUP

 

TAKIMLAR

SONUÇ

1 set

2 set

3 set

4 set

5 set

1

10.04.2017

18.30

B

1--4

K.Y.K

Sağlık Meslek Lisesi

1

3

14

25

25

21

23

25

24

26

   

2

11.04.2017

18.30

B

2--3

Kürkçü otomativ

Tepecik

3

1

25

23

25

14

18

25

25

22

   

3

12.04,2017

18.30

A

1--4

Çağrı Petrol Ort.K.

Jandarma Gücü

3

1

25

10

25

14

20

25

25

13

   

4

13.04.2017

18.30

A

2--3

Kral Ekmek

Akçalar

3

2

27

25

25

12

17

25

16

25

16

13

5

14.04.2017

18.30

A

5--3

Jandarma Gücü

Sebeltaş A.Ş

2

 23

25 

25 

21 

16 

25 

25 

23 

15 

6

17.04.2017

18.30

A

1--2

Çağrı Petrol Ort.K.

Akçalar

0

18 

25 

19 

25 

18 

25 

       

7

18.04.2017

18.30

B

1--3

Jandarma Gücü

Kral Ekmek

 0 3 16 25 23 25 22 25        

8

19.04.2017

17.30

B

4--2

K.Y.K

Tepecik

 3 2 25 17 23 25 25 20 23 25 15 12

9

19.04.2017

18.30

A

4--2

Sağlık Meslek Lisesi

Kürkçü otomativ

 3 2  25 23 15 25 28 26 15 25 15 12

10

24.04.2017

18.30

A

5--1

Sebeltaş A.Ş

Kral Ekmek

 1 30  28  17  25  20  25  21  25     

11

26.04.2017

18.30

B

1--2

K.Y.K

Kürkçü otomativ

 1 15  25  22  25  25  20  20  25     

12

27.04.2017

18.30

B

3--4

Tepecik

Sağlık Meslek Lisesi

 0  3 18  25   8 25   13 25        

13

02.05.2017

18.30

A

3--1

Akçalar

Jandarma Gücü

 3 25  15  25  21   25 22         

14

03.05.2017

18.30

A

4--5

Sebeltaş A.Ş

Çağrı Petrol Ort.K.

 2 15  25  19  25  25  23  25  20  13  15 

15

04.05.2017

18.30

A

2--5

Kral Ekmek

Çağrı Petrol Ort.K.

 3 25  19  25  13  27  24         

16

05.05.2017

18.30

A

3--4

Akçalar

Sebeltaş A.Ş

 3  1 25  20  25  18  22  25  25  15     
                                     

17

08.05.2017

17:30

   

Kral Ekmek

Kürkçü Ot.

 3 27  25  23  25   25 21  25  23     

18

08.05.2017

19:00

   

Sağlık Mes. Lİs.

Akçalar

 1  3 22  25  19  25  26  24  15  25     

19

11.05.2017

17:30

 

Üçüncülük

Kürkçü Ot.

Sağlık Mes. Lİs.

                       

20

11.05.2017

19:00

 

Final

Kral Ekmek

Akçalar

 3 17  25  25  16  25  23  20  25  15  13 
                                   
 

DÜZENLEMELER İÇİN İRTİBAT:

 05444767437                              

 

KONYA İLİ 2016-2017 SÜPER AMATÖR FİKSTÜRÜ
2. DEVRE 12. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH KARAPINAR BELEDİYESPOR     MUHASEBE GENÇLER Karapınar 13:00
29 OCAK 2017 PAZAR KONYA EREĞLİSPOR Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR Ereğli 13:00
29 OCAK 2017 PAZAR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR SELÇUKLU BELEDİYESPOR Seydişehir 60 Evler 13:00
29 OCAK 2017 PAZAR BOZKIR G.B. BEYŞEHİR BELEDİYESPOR Bozkır 13:00
29 OCAK 2017 PAZAR SELÇUKSPOR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Dumlupınar 13:00
29 OCAK 2017 PAZAR BAY KULU BELEDİYESPOR
13. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH KARAPINAR BELEDİYESPOR     Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR Karapınar 13:00
01 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA KULU BELEDİYESPOR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Kulu 13:00
01 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA SELÇUKSPOR BOZKIR G.B. Dumlupınar 13:00
01 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BEYŞEHİR BELEDİYESPOR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR Beyşehir 13:00
01 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA SELÇUKLU BELEDİYESPOR KONYA EREĞLİSPOR Selçuklu sahası 13:00
01 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BAY MUHASEBE GENÇLER
14. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH MUHASEBE GENÇLER     Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR Dumlupınar 13:00
05 ŞUBAT 2017 PAZAR KARAPINAR BELEDİYESPOR SELÇUKLU BELEDİYESPOR Karapınar 13:00
05 ŞUBAT 2017 PAZAR KONYA EREĞLİSPOR BEYŞEHİR BELEDİYESPOR Ereğli 13:00
05 ŞUBAT 2017 PAZAR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR SELÇUKSPOR Seydişehir 60 Evler 13:00
05 ŞUBAT 2017 PAZAR BOZKIR G.B. KULU BELEDİYESPOR Bozkır 13:00
05 ŞUBAT 2017 PAZAR BAY SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR
15. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH BEYŞEHİR BELEDİYESPOR     KARAPINAR BELEDİYESPOR Beyşehir 13:00
12 ŞUBAT 2017 PAZAR SELÇUKLU BELEDİYESPOR MUHASEBE GENÇLER Selçuklu sahası 13:00
12 ŞUBAT 2017 PAZAR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR BOZKIR G.B. Kadınhanı 13:00
12 ŞUBAT 2017 PAZAR KULU BELEDİYESPOR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR Kulu 13:00
12 ŞUBAT 2017 PAZAR SELÇUKSPOR KONYA EREĞLİSPOR Dumlupınar 13:00
12 ŞUBAT 2017 PAZAR BAY Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR
16. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR     SELÇUKLU BELEDİYESPOR Çumra 13:00
19 ŞUBAT 2017 PAZAR MUHASEBE GENÇLER BEYŞEHİR BELEDİYESPOR Dumlupınar 13:00
19 ŞUBAT 2017 PAZAR KARAPINAR BELEDİYESPOR SELÇUKSPOR Karapınar 13:00
19 ŞUBAT 2017 PAZAR KONYA EREĞLİSPOR KULU BELEDİYESPOR Ereğli 13:00
19 ŞUBAT 2017 PAZAR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Seydişehir 60 Evler 13:00
19 ŞUBAT 2017 PAZAR BAY BOZKIR G.B.
17. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH KULU BELEDİYESPOR     KARAPINAR BELEDİYESPOR Kulu 13:00
26 ŞUBAT 2017 PAZAR SELÇUKSPOR MUHASEBE GENÇLER Dumlupınar 13:00
26 ŞUBAT 2017 PAZAR BEYŞEHİR BELEDİYESPOR Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR Beyşehir 13:00
26 ŞUBAT 2017 PAZAR BOZKIR G.B. SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR Bozkır 13:00
26 ŞUBAT 2017 PAZAR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR KONYA EREĞLİSPOR Kadınhanı 13:00
26 ŞUBAT 2017 PAZAR BAY SELÇUKLU BELEDİYESPOR
18. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH SELÇUKLU BELEDİYESPOR     BEYŞEHİR BELEDİYESPOR Selçuklu sahası 13:00
05 MART 2017 PAZAR Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR SELÇUKSPOR Çumra 13:00
05 MART 2017 PAZAR MUHASEBE GENÇLER KULU BELEDİYESPOR Dumlupınar 13:00
05 MART 2017 PAZAR KARAPINAR BELEDİYESPOR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Karapınar 13:00
05 MART 2017 PAZAR KONYA EREĞLİSPOR BOZKIR G.B. Ereğli 13:00
05 MART 2017 PAZAR BAY SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR
19. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH BOZKIR G.B.     KARAPINAR BELEDİYESPOR Bozkır 13:00
19 MART 2017 PAZAR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR MUHASEBE GENÇLER Kadınhanı 13:00
19 MART 2017 PAZAR KULU BELEDİYESPOR Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR Kulu 13:00
19 MART 2017 PAZAR SELÇUKSPOR SELÇUKLU BELEDİYESPOR Dumlupınar 13:00
19 MART 2017 PAZAR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR KONYA EREĞLİSPOR Seydişehir 60 Evler 13:00
19 MART 2017 PAZAR BAY BEYŞEHİR BELEDİYESPOR
20. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH BEYŞEHİR BELEDİYESPOR     SELÇUKSPOR Beyşehir 13:00
26 MART 2017 PAZAR SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULU BELEDİYESPOR Selçuklu sahası 13:00
26 MART 2017 PAZAR Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Çumra 13:00
26 MART 2017 PAZAR MUHASEBE GENÇLER BOZKIR G.B. Dumlupınar 13:00
26 MART 2017 PAZAR KARAPINAR BELEDİYESPOR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR Karapınar 13:00
26 MART 2017 PAZAR BAY KONYA EREĞLİSPOR
21. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH KONYA EREĞLİSPOR     KARAPINAR BELEDİYESPOR Ereğli 13:00
02 NİSAN 2017 PAZAR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR MUHASEBE GENÇLER Seydişehir 60 Evler 13:00
02 NİSAN 2017 PAZAR BOZKIR G.B. Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR Bozkır 13:00
02 NİSAN 2017 PAZAR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR SELÇUKLU BELEDİYESPOR Kadınhanı 13:00
02 NİSAN 2017 PAZAR KULU BELEDİYESPOR BEYŞEHİR BELEDİYESPOR Kulu 13:00
02 NİSAN 2017 PAZAR BAY SELÇUKSPOR
22. HAFTA SKOR SAHA SAAT
TARİH SELÇUKSPOR     KULU BELEDİYESPOR Dumlupınar 13:00
09 NİSAN 2017 PAZAR BEYŞEHİR BELEDİYESPOR SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Beyşehir 13:00
09 NİSAN 2017 PAZAR SELÇUKLU BELEDİYESPOR BOZKIR G.B. Selçuklu sahası 13:00
09 NİSAN 2017 PAZAR Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR Çumra 13:00
09 NİSAN 2017 PAZAR MUHASEBE GENÇLER KONYA EREĞLİSPOR Dumlupınar 15:00
09 NİSAN 2017 PAZAR BAY KARAPINAR BELEDİYESPOR