PAZARYERİ ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

P 20161112 145723Seydişehir Belediyesi ve Keçiören Belediyesi tarafından halk pazarında  ortaklaşa yürütülen iyileştirme çalışmalarında sona gelindi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda belirli bir bölümü kapatılan pazaryeri zemin düzenleme  çalışmaları tamamlandı.

Keçiören Belediyesi ve Seydişehir Belediyesinin kardeş şehir projesi kapsamında ortak çalışmaları ile üstü kapatılarak esnafların ve vatandaşların rahat alışveriş yapması sağlanıyor.

Ayrıca Seydişehir Belediyesi tarafından pazaryerinde balıkçılık yapan esnaflara yeni dükkanlar yapılarak görüntü kirliliğinin önüne geçilecek.

Pazar yerinde yapılan çalışmalar ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Tutal;''vatandaşımızın yoğun ilgi gösterdiği halk pazarımızın  daha modern bir görünüme kavuşturulması için eksiklikleri tamamlıyoruz. Pazar yerindeki genişletme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yürüttüğümüz çalışmalarda hem esnafımızın hem de vatandaşımızın pazar yeri ile ilgili taleplerini karşılama arzusundayız. Buradaki esnaflarımız ve alışverişe gelen halkımız huzur içerisinde alışverişlerini yapacak''dedi.

Son Düzenlenme Çarşamba, 16 Kasım 2016 08:39

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top