SEYDİŞEHİR’DE PARK VE BAHÇELER GÜZELLEŞİYOR

WEBIMG 9410 20160629haz29Seydişehir Belediyesi park, bahçe ve refüjlerde çevre düzenlemelerine devam ediyor.
Peyzaj çalışmalarına önem veren Seydişehir Belediyesi merkez cadde ve sokaklarda yoğun bir çalışma içerisinde.

Yaz günlerinin sıcaklarında kuruyan ve yangın tehlikesi oluşturan otları temizleyerek bakıma alan Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin her sokağında aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ana caddeler başta olmak üzere cadde, sokak ve yol kenarlarında gerekli bakım çalışmalarının sürdürüldüğünü kaydederek, Daha güzel bir Seydişehir için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kısa sürede çok geniş bir çalışma alanında yoğun çalışmalar içerisinde olduğunu kaydetti.

 

KUĞULU PARK İLÇENİN GÖZDE MEKÂNI OLMAYA DEVAM EDİYOR

Kuğulu Park, Ramazan Ayında da vatandaşın yoğun ilgisini topluyor. Sadece Seydişehir’in değil çevre ilçelerden ve Konya Antalya güzergâh yolcularının tercih ettiği mesire alanı yeşiliyle, doğasıyla gözde mekân olmaya devam ediyor.

Seydişehir Belediyesi yoğun ilgi gören ve gece gündüz misafir ağırlayan Kuğulu Park için peyzaj çalışmalarına devam ediyor. Yürüyüş yolları ve piknik alanlarında önemli çalışmalar yapan Seydişehir Belediyesi, Kuğulu Vadisi için de geri sayıma devam ediyor.

 

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top