SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNDEN MERKEZ MAHALLELERE SICAK ASFALT

2Seydişehir Belediyesi sıcak asfalt serim ve yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez mahallelerde belirli program dahilinde sıcak asfalt çalışmalarına hız verdi.

Konya Büyükşehir Belediyesinin Finisher desteğiyle yapılan çalışmalar sonucunda ilçenin sokakları daha modern görünüme kavuşuyor.

Başkan Tutal, bayram öncesi yapılan frezee ile alınan Hacıseyitali Mahallesi, Alaylar Mahallesi ve Kızılcalar mahallelerinde 50 Bin metrekarelik alanda sıcak asfalt serimine başlandığını kaydetti.

Alt yapı çalışmaları KOSKİ tarafından tamamlanan bölgelerde sıcak asfalt serim çalışmalarının başladığını kaydeden Başkan Tutal, "Seydişehir’i daha modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmaların aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyemizden gelen finisher ile ilçemizde asfaltsız yol kalmayacak . Seydişehir merkez ve kırsal mahallerimizde Finisher ile yaptığımız sıcak asfalt serim çalışmalarında desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’e teşekkür ediyorum” dedi.

Zaman içerisinde deforme olan yolların sıcak asfalt çalışmalarını başlandığını kaydeden Başkan Tutal; ” Hacıseyitali Mahallesi 202, 215 ve PTT Sokağı, Alaylar 2 Mahallesi, Siteler Camii Bölgesi, Kızılcalar Mahallesi Eski Garaj Civarı ve Kızılcalar Mezarlığı çevresinde eski ve bozuk olan mevcut yolun asfalt sökümünü yapan ekiplerimiz, söküm işinin ardından finisher ile 50 Bin metrekarelik alanda Finisher ile sıcak asfalt serimi çalışmaları başladı. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun güle kullansınlar " dedi.

Son Düzenlenme Cuma, 08 Eylül 2017 14:11

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top