Bu sayfayı yazdır

BAŞKAN TUTAL AKTAŞ VE ULUKAPI MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE HABSİHAL'DE

s 3Seydişehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin değerlendirilmesi, planlanan hizmetlerin istişare edilmesi için mahalle sakinleriyle düzenlenen "HASBİHAL" buluşmaları devam ediyor.

Başkan Tutal, hafta sonu mesaisinde Aktaş ve Ulukapı Mahallesi sakinleri ile Hasbihal'de buluştu. Mahalle sakinlerini dinleyerek istek ve taleplerini aldı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal kırsal mahalle muhtarları ve vatandaşlarla düzenlediği toplantıları tamamlamasının ardından merkez mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüşmeye başladı.

Başkan Tutal'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarda mahalle muhtarlarından ve vatandaşlardan gelen istek ve öneriler değerlendirilerek, mahallelerde yapılması planlanan hizmetler görüşülüyor.

Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantılarda, mahalle muhtarlarıyla yapılan istişareler sonucunda hizmetler, vatandaşların istek ve ihtiyaçlarına yönelik yapılması planlanıyor.

Seydişehir'in Büyükşehir yasası ile birlikte merkez ve kırsal olmak üzere 55 mahallesi bulunduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;" vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla başlattığımız Hasbihal programımızı kırsal mahallelerimizde tamamladık. Merkez mahallelerimizde programımıza devam ediyoruz. Mahalle sakinlerimizle ve muhtarlarımızla bir araya geliyor , illçemizin geleceğine dair planlamalar yapıyoruz. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarımızı kendilerine anlatarak , bundan sonraki süreçte Mahallelere yapacağımız hizmet ve yatırımları , kendileri ile birlikte kararlaştırıyoruz" dedi.

Kırsal ve merkez mahallelere aynı hizmetlerin verildiğini belirten Başkan Tutal;" Merkeze uzak mahallelerimizde park ve yeşil alan, çocuk oyun alanları, spor alanları, suni çim sahalar ve altyapı çalışmaları gibi birçok hizmeti hayata geçirdik ve bu kapsamda çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Aynı hizmetlerimizi merkez mahallelerimizde uyguladık. Bunun yanı sıra bir çok projemizide hayat geçirdik. Merkez mahallelerimizde hizmet ne ise kırsal mahallelerimizde de ayrım yok. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek"şeklinde konuştu.

Slayt sunumu ile çalışmaları mahalle sakinlerine anlatan Başkan Tutal'a ,Mahalle muhtarları ve sakinleri yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.