SEYDİŞEHİRLİLER MİLLİ İRADE NÖBETİNDE

DSC 0497FETÖ terör örgütünün darbe girişiminin ardından Seydişehirliler, demokrasi nöbetine devam ediyor.
İncesu mahallesinde yaşayan çiftçiler traktörleriyle, sağlık çalışanları ise eşleri ve çocuklarıyla birlikte milli irade nöbetinin 7’inci gününde ellerinde Türk bayraklarıyla belediye meydanına kadar yürüdü. Atılan sloganlarla darbe girişimi lanetlendi…
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer de belediye meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşları yalnız bırakmıyor… Demokrasi nöbetine destek veren sağlık çalışanları da meydandaki kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı.
Seydişehir Devlet Hastanesi önünden Hastane Başhekimi Uzman Dr. Fatih Altıntepe önderliğinde başlayan sağlık çalışanlarının yürüyüşünde ‘Dik dur eğilme, bu millet seninle’, ‘Katil FETO hesap verecek’, ‘Darbeye hayır’ sloganları atıldı.
Alandaki vatandaşları uyanık olmaya çağıran Dr. Altıntepe, “Bu millet babasız yaşar, anasız yaşar, evlatsız yaşar ama  vatansız yaşayamaz. Bu milletin birliği, beraberliği daim olduğu müddetçe bayrak sonsuza kadar dalgalanacaktır” dedi.
Belediye meydanına kadar yürüyerek milli irade nöbetine destek veren, sağlık çalışanlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal “Milli irade nöbetinin sekizinci günündeyiz. Seydişehir halkı tek yürek, tek vücut olarak meydanlarda kalmaya devam ediyor. Millet olarak ayağa kalktık, millet olarak yılmayız, korkmayız, ikinci bir emre kadar meydanları boş bırakmayacağız. Allah’ın izniyle bizi kimse durduramaz’’ dedi.
Ayrıca İncesu mahallesinde yaşayan vatandaşlar traktörleriyle birlikte Seydişehir’e gelerek milli irade nöbetine destek verdi. Gecede meydanda sabahlayan vatandaşlara yemek, çay ve su ikramında bulunuldu.

Son Düzenlenme Cumartesi, 23 Temmuz 2016 10:15

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top