GÖKER İLK ŞİİR KİTABINI BAŞKAN TUTAL'A HEDİYE ETTİ

GÖKER İLK ŞİİR KİTABINI BAŞKAN TUTALA HEDİYE ETTİ 1Seydişehir  İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Fatmanur Göker, 3 yıllık çalışması sonucunda çıkardığı ilk şiir kitabını Belediye Başkanı Mehmet Tutal'a imzalayarak hediye etti.

Fatmanur  Göker, yazdığı "İçimdeki Boşluk" adlı şiir kitabını, Belediye Başkanı Mehmet Tutal'a hediye etti.

Ailesi, öğretmeni ve arkadaşlarının desteğiyle yaklaşık 3 yıllık bir  çalışma sonunda şiir  kitabını tamamlayan Göker , kitabının tanıtımını yaparak, ikinci kitabı için  çalışmalara başladığını belirtti.

Çevrede yaşadığı ve gördükleri güncel olaylardan etkilenerek  şiir kitabını çıkardığını kaydeden Göker ; ilk defa ilkokul yıllarında şiir okudum. Sonra herkes şiir yazıyor bende yazabilirim dedim ve şiirlerimi yazmaya başladım. En büyük desteği şiir kitabımın düzenlemesinde yardımcı olan öğretmenim Muhammed Tunçoğlu'ndan aldım. Kapak tasarımını arkadaşım Selin Ayşe Öz yaptı, tabi ki ailemin verdiği desteğide unutamam. Beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum "dedi.

Başkan Tutal, ise kendisine kitap hediye eden Göker'e teşekkür ederek, "Bu yaşta güzel bir eser ortaya çıkardığı için Fatmanur kızımızı  tebrik ediyorum.Bize düşen herhangi bir konu olursa biz her zaman yanındayız.Kendisine başarılar diliyorum " dedi.

Başkan Tutal, günün anısına şair Göker 'e hediye takdim etti.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top