Ziyaretler

Ziyaretler (175)

1 2Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet Ankarada bir dizi ziyarette bulundu.
AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve AK Parti Seydişehir, Hadim, Güneysınır Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı,Türkiye Büyük Millet Meclisi ve TOKİ Başkanlığı, Türkiye Belediyeler Birliğine bir dizi ziyarette bulunarak bilgi alış verişinde bulundular.
Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ile birlikte ilçelerin geleceği ve yatırımları hakkında ilgili Bakanlıklara bilgi aktardıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; " Üçlü olacağız.Güçlü olacağız demiştik.Ankara, Konya, Seydişehir arası yatırımlarımızın ve yapılmasının planladığımız projelerimizin takipçisiyiz. İlçemizin geleceği için durmak yok yola devam düsturuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gönül Belediyeciliği anlayışıyla Büyükşehir Belediyemiz, Bakanlıklarımız ve Milletvekillerimizin desteğiyle Seydişehir'li hemşehrilerimize hizmete devam ediyoruz" dedi.
Seydişehir'in içinde bulunduğu ve bu güne kadar yaşanılan sorunları gerekli bakanlıklara ilettiklerini kaydeden Başkan Tutal; Bakanlarımızla yaptığımız görüşmelerde ilçemizin içinde bulunduğu sorunları rapor halinde kendilerine sunduk. Bu kapsamda bakanlarımız bizlere yardımcı olacaklarını ve gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti. Toki Başkanlığını ziyaret ederek Toki Konutlarının Seydişehir'de yapılması konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Meclisi ziyaret ederek yatırımlarımız ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik"dedi.
BAŞKAN TUTAL; "ANKARA'DAN MÜJDELERLE GELDİK
Ankara'da yapmış oldukları görüşmeler sonucunda Seydişehir'e güzel haberler ve müjdelerle geldiklerini kaydeden Başkan Tutal; Çevre ve Şehircilik Bakanımızdan üst yapı için 1 Milyon TL hibe ve krediler konusunda destek aldık.TOKİ Başkanlığımızla ise hayvancılık bölgesi ve TOKİ konutları arsa tahsisi konusunu görüştük, olumlu sonuçlar aldık. Sağlık Bakanımızla yaptığımız görüşmede hastanemiz ek bina ihalesi,sağlık yatırımları ve eksik olan doktorlarımızın atamaları hususunu görüştük. Türkiye Belediyeler Birliğinde yapmış olduğumuz görüşmelerde ise Belediyemize hibe olarak bir adet kamyon kazandırdık. Gençlik ve Spor Bakanlığımızda yaptığımız görüşmede gençlik merkezimizin tamamlanması konusunda ve sentetik çim sahalarımız konusunda fikir alış verişinde bulunarak, en kısa zamanda bunların çözüleceğine dair söz kaldık.
Bu konularda bizlere gönül kapılarını açan ve desteklerini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, Sağlık Bakanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımıza,MKYK Üyesi Konya Milletvekilimiz Ahmet Sorgun'a, Konya Milletvekillerimize, TOKİ Başkanlığımıza, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreterine ve İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

IMG 5890Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Konya Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Daire Başkanı Fatih Bozabalı ve beraberindekiler Seyit Harun Veli Camii ve Çevresi  Projesi çalışmalarını yerinde inceledi ve projeyi değerlendirdi.

Başkan Tutal, Yapı Kontrol Daire Başkanı Fatih Mehmet Bozabalıya bölge ve proje hakkında bilgi verdi.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile sürekli istişare içinde olan ve projenin hayata geçirilmesi için yoğun mesai harcayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal; projenin hızlanması için Büyükşehir Belediyemizle sürekli istişare içinde olduk.Projemizde  otopark sorununun ortadan kaldırılması ve emeklilerimizin oturup dinlenebilecekleri bir mekan yapılmasını istemiştik. Bu nedenle hazırlanan çalışmada  bazı değişiklikler olmuştu ”dedi.

Başkan Tutal; Seyidharun Veli Cami ve çevre düzenlemesi projesi çalışmaları için hemşehrilerimiz ve çarşı esnafımızın sabırsızlandığını biliyoruz.Seydişehir’e yakışır güzel bir proje olması için bazı değişiklikler yapmak durumunda kaldık.Bu konuda  çalışmalarımız  devam ediyor.Bu çalışmayı gelişi güzel bir projeyle sonlandırmak istemiyoruz.Tarihi önemi olan Seyitharun Camimizin ön planda olacağı bir çalışmayı hedefliyoruz.Önümüz kış mevsimi. İnşallah bahar aylarında çevre düzenleme  çalışmalarına başlayacağız. Büyükşehir Yapı Kontrol Daire Başkanımız Fatih Mehmet Bozabalı bey ise bu çalışmaları hızlandırmak amacı ile gelip yerince incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay ve Fatih Bozabalı beye teşekkür ediyorum “dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Yapı Kontrol Daire Başkanı Fatih Mehmet Bozabalı ,Eski Garaj ve Uludağ Caddesi arkasında bulunan alanın otoparka dönüştürülerek Seyidharun Camiine ve Şeyh Hacı Abdullah Efendi türbesini ziyarete gelen vatandaşlar  ve esnafların kullanabileceği bir çalıma yapılması hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Başkan Tutal ve Yapı Kontrol Daire Başkanı Bozabalı restorasyonu tamamlanan Bakırcı Evini gezerken, yapım çalışmalarında sona gelinen İtfaiye Binasında da incelemeler yaptı.

1 5Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Başkan Mehmet Tutal, ziyarette, vatandaşların sıkıntılı zamanlarında yanlarında olmak, hayır dualarını almak istediklerini söyledi.

Başkan Tutal ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay Seydişehir Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Hastalık ve sağlığın her zaman insanlar için olduğunu belirten Tutal, ihtiyaç duyulduğunda hemşehrilerimizin iyi gününde kötü gününde de yanında olabilmenin gerekli olduğunu kaydetti.

Sağlığın insanın en büyük hazinesi olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman sağlığımızla ilgili sorunlar yaşayabiliyoruz. Hayatın akışı içerisinde sağlıklı olmak veya hastalanmak insana mahsus. Önemli olan hastalarımızın en kısa zamanda sağlığına kavuşması. Son yıllarda vatandaşlarımız sağlık hizmetlerinden ve hastanelerimizden son derece memnun. Bizim gelenek ve göreneklerimizde hasta ve yaşlı ziyaretlerimiz önemli bir yer tutar’’ dedi.

Başkan Tutal, Devlet Hastanesi’nde görev yapan idarecilere ve personele,hastalara göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

SEYDİŞEHİRDE YATIRIMLAR GÖRÜŞÜLDÜ 2Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, STK başkanları ile biraraya gelerek yatırımlar ve Seydişehir'e yapılması planlanan çalışmalar hakkında   bilgi alışverişinde bulundu.

Şaban Cengiz Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Tutal,Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkanları, Belediye Birim Müdürleri, ETİ A.Ş. Selçukgaz, Medaş ve Koski yetkilileri katıldı.

Seydişehir’in üretim ve istihdamını artırmaya yönelik görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi vererek Termal Bölgesi’nde,Termal Fizik Tedavi Merkezi’nin açılması ve soğuk hava deposunun kurulması konusunda Altunyaldız'dan destek istedi.

Üretimin hane bazında değerlendirilmesi gerektiğini belirten Milletvekili Altunyaldız;"Bozkır, Beyşehir ve Seydişehir’de üretilen ürünlerin ekonomiye kazandırılıp hem ülkemizde hem de yurt dışına gönderilmesiyle bölgemizin kalkınmasını sağlamalıyız. Siz katılımcılardan aldığımız bilgiler ve fikirler ile  verimliliği ve enerjisi yüksek bir toplantı oldu. Katılımcılara teşekkür ediyorum.

Hamdolsun uzun yıllardır ülkemizde pozitif bir iktidar var. Bu ülke için olmazsa olmaz. Ama bunun beraberinde ekonomik istikrarın da oluşması gerekir. Bu nedenle üretimi çok önemsiyorum" dedi.

Alüminyumun Seydişehir’in ekonomisi için önceliği olduğunun altını çizen Altunyaldız; "Seydişehir’de alüminyum yatırımlarının artması gerekli.Belediye Başkanımızın söylediği gibi Termal, sağlık ve turizm açısından Seydişehir için oldukça önemli. Bu konuda yeni bir açılımın sağlandığını görüyoruz. Organize Sanayi’nin faal üretme sayısının bir an evvel çoğaltılması üretim için ana noktalardan biri olarak gözüküyor. Bunun yanında alüminyum ikliminde bir bölgemiz var. Katma değeri yüksek alanlara yönelmek için alüminyuma bağlı yan ürünlerin kümelenmesi büyük bir imkân. Bu alanın yenilemeye açık olduğunu da görüyoruz. Burada hep birlikte üretimin artırılmasını konuştuk. Daha önce de üretime yönelik sizlerle beraber toplantılar yapmıştık. Bundan sonra ki toplantılarda dosya bazlı bir çalışmanın yapılması ve toplantılardan çıkan kararların zaman zaman güncellenmesi gerekir. Durmadan, usanmadan, bıkmadan bizler ve siz katılımcılar burada konuşulanların takipçisi olmalıyız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal ise “Sayın vekilimiz, daha önce de bu tür toplantılar yaparak bölgemizin ve Seydişehir’in üretiminin artırılması noktasında bizlere önemli yardımlarda bulunmuşlardı. Bu toplantıya da katılımlarından ve duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Milletvekili Ziya Altunyaldız ve beraberindekilerle birlikte  Termal Bölgesi’ne geçerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

1 7Genç KOMEK Yaz Okulları münasebetiyle gerçekleştirilen  etkinlikler çerçevesinde yaz okuluna katılan Seydişehir Komek öğrencileri  isteğe bağlı Kısa Film yarışmasında  birinci oldu.

Seydişehir Genç Komek öğrencilerinin "Sessiz Umut" kısa film çalışmasında, bir torunun işitme engelli olan dedesi ile iletişim kurabilmek için Komek kurslarına giderek işitme engelli  eğitimi alarak onunla iletişim kurabilmesi  konu alınmış.

Yaz okulu kapsamında "Sessiz Umut" isimli  çektikleri kısa filmde birinci olan öğrenciler Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Hedef belirlemenin her zaman önemli olduğu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; her şeyden önce iyi bir insan olmak lazım. İyi bir insan olduktan sonra doktor, milletvekili olunur ama iyi bir insan olmazsan memlekete faydalı olamadıktan sonra anlamı yok.Gelecek için hedef koymanız güzel. Bunun için sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmanız güzel.Biz size teşekkür ederiz. Güzel bir çalışma yapmışsınız.Bizi gururlandırdınız Allah yolunuzu açık etsin" dedi.

BAŞKAN TUTALDAN ULAŞIM VE TEMİZLİKFEN İŞLERİ SEBELTAŞ VE İTFAİYE PERSONELİNE BAYRAM ZİYARETİ 2Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediyesi  Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü , Sebeltaş A.Ş bünyesinde  kurulu olan beton santrali ve İtfaiye Personelini ziyaret  ederek bayramlarını kutladı.

Belediye çalışmalarının dışında fırsat buldukça personeliyle buluşarak sohbet eden, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Başkan Tutal, personelle bayramlaşarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Amaçlarının vatandaşların talep ve isteklerine cevap vermek olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;’’ sizlerin özverili ve gayretli çalışmalarınız belediyemizin başarısıdır. Belediyecilik bir ekip işidir. Bugüne kadar yapılan tüm çalışmalarda sizlerin emeği, alın teri ve özverisi var. Bizler kurum olarak bir aile ve bir ekibiz. Yürüttüğümüz tüm çalışmaları, halkımızın istekleri doğrultusunda ve şehrimizin geleceği için yapıyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını bir an önce çözüme kavuşturmaktır.’’dedi.

Kurban tatili boyunca mesai kavramı gözetmeksizin  aralıksız çalışan  personele teşekkür eden Başkan Tutal;Sorumluluk duygusuyla, birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız birlik , beraberlik ve dayanışma içerisinde gerekli hizmetleri verdi. Bir aile anlayışı içinde daha fazla kenetlenerek, daha fazla birbirimize sahip çıkarak ve kurumumuzu koruyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah birlik, beraberlik ve huzurumuzu bozmasın" şeklinde konuştu.

Başkan Tutal’ın kendilerine yaptığı ziyaretten memnun kaldıklarını ifade eden personel Başkan Tutal’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti. 

db9a2480 13b1 4f54 b783 43c6a345af4fKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir Belediyesi ve AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, Genç KOMEK Yaz Okulu’nda eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi.

Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte ilçelerle koordineli çalışmaları yeni dönemde de sürdüreceklerini belirten Başkan Altay, 5 yılın Seydişehir’in geleceği için çok daha güzel olacağını söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.


Cuma Namazı sonrası Seyit Harun Veli Camisi’nde ilçe halkıyla selamlaşan Başkan Altay, daha sonra AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi. Milletin feraseti, teşkilatların gayreti, Allah’ın da yardımıyla seçimlerde Büyükşehirler arasında birinci olmayı başardıklarını belirten Başkan Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramdan sonra teşekkür mitingi için Konya’ya geleceğini ifade eti. Başkan Altay, “Konya’nın verdiği oy hakikaten çok kıymetli. Yüzde 70 gibi demokrasi tarihi için önemli bir imzayı hep birlikte atmış olduk. AK Parti sadece Konya ve Türkiye için değil, tüm dünyadaki Müslümanların baktığı ve bizden başarı beklediği bir partidir. Gittiğimiz her coğrafyada bunu görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay da Başkan Altay’a teşekkür etti.

BAŞKAN ALTAY SEYDİŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Altay, parti teşkilatının ardından Seydişehir Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanı Mehmet Tutal ile görüştü. Mehmet Tutal’ın önceki 5 yılda yaptıklarıyla kendini ispat ettiğini kaydeden Başkan Altay, “Bu dönem de yüksek bir oy oranıyla seçildi. İnşallah Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte 5 yıl boyunca koordineli çalışmaları yeni dönemde de sürdürmeyi hedefliyoruz. Tüm Seydişehirlilere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki 5 yıl Seydişehir’in geleceği için çok daha güzel olacak” şeklinde konuştu."HEP UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK"
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal da Konya Büyükşehir Belediyesi ile şimdiye kadar hep uyum içinde çalıştıklarını belirterek, “Seçimlerden alnımızın akıyla çıktık. Bu zamana kadar yaptığımız başarılı çalışmaları yine birlikte yapacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşriflerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de son olarak Genç KOMEK Yaz Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

1 2Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, kendisini makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Tutal;"geçen dönemde Büyükşehir Belediyemizle birlikte uyumlu bir şekilde çalıştık. Allah'ın izni ile yine bu dönemde de yine aynı şekilde ekip olarak çalışacağız. Hükümetimiz, Konya Büyükşehir Belediyemiz ve Seydişehir Belediyemiz olarak bu seçimleri yüzümüzün akı ile sonuçlandırdık. Seydişehir'de ikinci dönemi AK Parti Belediyeciliği olarak devam ettiriyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmaları, yine birlikte yapacağız. Ben Sayın Başkanımıza Belediyemize teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

İlçe ziyaretlerine devam ettiklerini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay; Mehmet Tutal, önceki beş yılda yaptıkları ile kendini ispat etmiş, Seydişehirlilerin gönlünde taht kurmuş bir Belediye Başkanımız. Bu dönemde de yüksek bir oy oranı ile seçildi. İnşallah yeni Büyükşehir yasası ile birlikte 5 yıl boyunca koordineli bir şekilde sürdürdüğümüz bu çalışmaları bu beş yılda sürdürmeyi hedefliyoruz. Tüm Seydişehirlilere seçim süresince gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah beş yıl Seydişehir'in geleceği için çok daha güzel olacak "şeklinde konuştu.

1 1Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hasta, yaşlı ve kimsesizleri ziyaret ederek hayır dualarını almaya devam ediyor.

Hasta, yaşlı ve engelli vatandaşları hem merkezde hem de kırsalda ziyaret eden Başkan Tutal, Hacıseyitali Mahallesinde ikamet eden  akrabası Emekli Öğretmen Osman Çalık ve eşini ziyaret etti.

Uzun yıllar eğitim camiasında görev yaptığını kaydeden Osman Çalık;” eğitimcilik hayatımda çeşitli okullarda görev yaparak binlerce genç yetiştirdim. Vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatların yetişmesi için çok çaba sarf ettim. Yetiştirdiğim öğrencilerimden Allah razı olsun. Bizi unutmadılar. Sende bizi ziyaret ettin halimizi hatırımızı sordun. Allah yardımcın olsun” dedi.

Anne ve Babaların çocukları üzerinde ne kadar hakkı varsa öğretmenlerinde hakkı olduğu ifade eden Başkan Tutal;  Anne ve Babamızın bizim üzerimizde ne kadar hakkı varsa öğretmenlerimizin de üzerimizde o kadar hakkı var. Vakit buldukça ziyaretler gerçekleştiriyorum. Sizleri akrabam ve büyüğüm olarak ziyaret edip,sohbet etmek beni mutlu ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi  akrabalarımızın , yaşlılarımızın , ve yakınlarımızın ziyaretlerini yaptığımız gibi küs olduklarımızın da gönüllerini alarak birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Mü’minler için ziyadesiyle değerli olan bayramların asıl amacının Sıla-i Rahimdir.Bayramların gönül alma, kırgınlıkların giderilerek birlik ve beraberlik içinde olma zamanı olduğunu unutmamalıyız.

Geçmişimizden emanet aldığımız insani değerleri korumak ve yaşatmak her birimizin asli sorumluluğudur. Bu kadim topraklarda yaşadığımız sürece sevgi, saygı, birlik, kardeşlik, hoşgörü iklimini yaşatmak ve bizden sonraki kuşaklara aktarmak için dini ve manevi duygularımıza, birbirimize sahip çıkmalıyız” dedi.

Başkan Tutal, “Sizlerin hayır duaları bizleri ayakta tutuyor. Allah sizlerden de razı olsun. Yaşlılık zamanla hepimize gelecek ve bizlerde sizler gibi olacağız. Bir ihtiyacınız olduğu zaman bizleri her zaman arayarak yardım isteyebilirsiniz. Arkadaşlarımız her zaman sizlerin ihtiyaçlarında yanınızda olur. Çünkü asıl biz sizin hayır duanıza ihtiyaç duyuyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN TUTALDAN YEREL BASINA 24 TEMMUZ ZİYARETİ 424 Temmuz Basın Bayramı kapsamında Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçede yayın hayatına devam eden yerel gazeteleri ziyaret etti.

Başkan Tutal, basının demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu söyledi.

Türk basınında sansürün kaldırılmasının 111. yıl dönümü dolayısıyla Başkan Tutal, Seydişehir'de faaliyetlerini sürdüren Seydişehir Postası, Toroslar Gazetesi, Seydişehir'in Sesi ve Seydişehir Fm 'i ziyaret ederek gazete sahipleri ile bir süre sohbet etti.

Belediye Başkanı Tutal, " 1908 yılında basına uygulanan sansürün kaldırılmasıyla kabul edilen Basın Bayramının 111. yıldönümü. Bu vesileyle ilçemizde  faaliyet gösteren, yerel basın organlarının temsilcilerini ziyaret ederek, basın mensubu kardeşlerimizle, arkadaşlarımızla ve abilerimizle bir araya gelmek istedik. Uzun zamandır basın ve yerel yönetim olarak Seydişehir için birlikte çalışıyoruz. Sizlerin düşünceleri bizler için çok değerli. Sizlerle zaman zaman birlikte olup, neler yapabiliriz,istişare ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz, dertleşiyoruz.Bizlere olan desteğinizden dolayı da teşekkür ederiz. Bizlerde yerel yönetim olarak, elimizden geldiğince, gücümüz nispetince yerel basınımızın her zaman yanında olacağız. Bu vesileyle tüm gazeteci arkadaşlarımızın Basın Bayramını tebrik ediyorum" dedi.

Basının önemine dikkat çeken  basın mensupları ise; son yıllarda yerel basın resmi ilanlarla ayakta kalıyor.Zor şartlar altında yayın hayatımızı devam ettiriyoruz. Bizim isteğimiz yerel yöneticilerin bizlere destek olması, sorunlarımıza çözüm araması. Sağolun siz her zaman bizlerin yanında oldunuz. Basın bayramımızda bizleri unutmayarak ziyaret ettiniz. Teşekkür ediyoruz "dediler.

Page 1 of 13

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top