BAŞKAN TUTAL, TERAVİH NAMAZLARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

BAŞKAN TUTAL TERAVİH NAMAZLARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR 1Belediye Başkanı Mehmet Tutal, teravih namazı sonrası Merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla biraraya geldi. 

Merkez ve kırsal mahallelerde Meclis Üyeleri ile birlikte teravih namazını kılan Başkan Tutal, namazın ardından mahalle sakinlerinin Ramazan ayını tebrik ederek birlikte sohbet ediyor.

Teravih buluşmalarına Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Belediye Meclis üyeleri ve Birim Müdürleri de katıldı. Buluşmada Başkan Tutal, vatandaşların taleplerini dinledi ve  istişarelerde bulundu.

Ramazan ayının bereketini her akşam farklı bir camide teravih namazı kılarak yaşadıklarını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; ramazan ayı birlik, beraberlik ve kardeşliğin yoğun yaşandığı bir aydır. Ramazan ayının manevi ruhuna uygun olarak vatandaşlarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Her akşam ilçemizin farklı bir mahallesinde farklı bir camisinde vatandaşlarımızın Ramazan coşkusuna ortak oluyoruz" dedi.

Vatandaşlarla her fırsatta buluşarak istişare ettiklerini belirten Başkan  Tutal; Birlikte yönetim anlayışının en önemli paydaşı vatandaşlarımızdır.  Bu sebeple her fırsatta vatandaşlarımızla buluşmaya gayret ediyoruz. Ramazan ayının manevi atmosferini vatandaşlarımızla birlikte yaşamak için her akşam teravih namazları öncesinde ve sonrasında mahallelerimizde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. vatandaşlarımızdan aldığımız güçle, onların da yönetime katılmasıyla şehrimiz için çok güzel işler başaracağız" şeklinde konuştu.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top